معرفی اجمالی شهرستان خلخال

شهرستان خلخال یک منطقه کوهستانی با طبیعتی بکر و بسیار زیباست که در جنوب استان اردبیل واقع شده است و مرکز آن شهر خلخال یا هروآباد است .

این شهرستان با دارا بودن 85 در صد از جنگلهای استان اردبیل از طرف شمال به شهرستان کوثر ، از شرق به استان گیلان ، از جنوب به استان زنجان و از غرب به شهرستان میانه  آذربایجان شرقی حدود می شود .

 

ادامه معرفی خلخال  ...

درباره وبسایت خلخالیم

وب سایت شخصی "خلخالیم" ( کلمه ترکی به معنی خلخال من ) بعنوان اولین وب سایت جامع شهرستان خلخال با رویکرد فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ، از تاریخ 8 / 8 / 88 ( سالروز ولادت با سعادت امام هشتم ) افتتاح و کار خود را شروع کرده است .

این وبسایت در سایت ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایران ، متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت گردیده و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .
وب سایت خلخالیم یک نشریه الکترونیکی است که متعلق به همه خلخالیهای دنیاست از دورترین روستاهای خلخال گرفته تا خلخالیهای خارج از کشور .

>> ادامه ...

از اینکه ما رو همراهی میکنید خوشحالیم و بینهایت از شما ممنونیم

تماس با ما

برای کامل تر و پر بار تر شدن سایت بی شک مشارکت شما همشهریان و دوستان عزیز  ضروری و لازم است . برای ارسال مطالب و یا برقراری ارتباط از اطلاعات زیر استفاده نمایید :
ایمیل  :  Info@khalkhalim.com  و  Masoud@khalkhalim.com
شماره موبایل : 09381687314

شماره تماس ثابت : 32420202 - 045

آدرس : خلخال - خیابان شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید مطهری

مدیریت سایت خلخالیم : مسعود شیرعلی پور

عضویت در سایت خلخالیم

از تمامی شهروندان عزیز خلخالی دعوت می کنیم با درج نام و نام خانوادگی خود اقدام به ثبت نام در سایت نمایند .

همچنین افرادی که مایل به همکاری با سایت هستند ، نوع کاربری آنها بعدا و با هماهنگی مدیریت سایت قابل ارتقاء بوده و امکان درج مطلب در سایت را خواهند داشت .

چنانچه به هر دلیلی گذرواژه خود را فراموش کردید , برای فعال سازی آن از لینکهای "بازیابی گذرواژه" یا "بازیابی شناسه" که در زیر فرم ثبت نام درج شده استفاده نمایید و یا بصورت دستی برای مدیریت سایت ایمیل ارسال نمائید

لازم به ذکر است که مشخصات شما نزد مدیریت سایت محفوظ خواهد بود


برای عضویت در سایت لطفا کلیک کنید ...

  • اخبار پایین صفحه
  • صفحه اصلی
  • فید خبرخوان
  • همه پایگاههای وب خلخال
  • جستجوگر ویژه

http://khalkhalim.com/images/stories/tablighat2/h_zendan1.jpg

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

Home اخبار سرمقاله پاسخ اروجعلی محمدی به وزیر امور اقتصادی و دارایی
پاسخ اروجعلی محمدی به وزیر امور اقتصادی و دارایی فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 09 مرداد 1396 ساعت 09:33

پاسخ اروجعلی محمدی، مدیرعامل سابق شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان به اظهارات طیب نیا، وزیر اموراقتصادی و دارایی

http://up.khalkhalim.com/uploads/150148120765191.jpg

جناب آقای دکتر طیبب نیا،
وزیر محترم اموراقتصادی و دارایی

با سلام و احترام

در رسانه های عمومی از قول جنابعالی چنین نقل شده است:
(نمی‌شود هر موقع شرکتی واگذار شد نماینده مجلسی در آن منطقه درخواست فسخ معامله را بدهد)

آقای وزیر در شرایط کار طاقت فرسای اجرایی آنهم در این شرایط موج گردابهای خرد کننده چنین شکوه هایی خصوصا از سوی کسانیکه در زیر بار سنگین اداره امور کشور جان را به کف دست گرفته اند امری غیرمتعارف نیست   منابع مالی دولت محدود و توقعات نامحدوداست و بقولی با تولید قرن ۱۹ و مصرف قرن بیست و یکم و توقعات قرن بعدی کمر در زیر کار خم میشود و طاقت ها طاق می گردد اینجانب همیشه نسبت به جنابعالی حس احترام عمیقی داشته ام و آنچه این حس را در من تقویت می کند توان علمی و عملی جنابعالی در کنترل تورم به عنوان ام المصایب اقتصاد کشور بوده است    

آقای وزیر؛ هرچند امروزها بمانند روزهای اول دولت در خصوص معضلات ساختاری اقتصاد ایران سخن نمی گویید ولی ما میدانیم که وارث یک خزانه خالی و قرضهای وحشتناکی بوده اید و همینکه امروز حقوق کارکنان دولت و این یارانه وبال گردن را و قلیلی بودجه عمرانی تامین می کنید از معجزات است ولی جناب وزیر  مجبورم با نقد مشفقانه ای به جنابعالی انتقاد نمایم.

واقعا نمی دانم که چرا جنابعالی توقع دارید هیچ کس با این خصوصی سازی افراطی مخالفتی نکند؟

من شخصا شاهد و ناظرتصویب بند بند قانون اساسی  و کم‌و کیف آنها بوده ام و مشروح مذاکرات قانون اساسی را نیز به عنوان سندی پر افتخاری از مواضع فکری بزرگان انقلاب هم در چند نوبت خوانده ام  تصویب اصول ۴۳ و ۴۴ قانون اساسی یکی از شاهکارهای شهید  دکتر بهشتی در تصویب قانون اساسی ما است که در مجلس و مجمع تشخیص به عنوان حکم ثانوی به ضد خود تبدیل شده است و تمکین به قانون ایجاب میکند که به اجرای آن ملتزم باشیم ولی ساده اندیشی است که از جامعه ای پویا که در ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۶ علی رغم  اغواهای فریبنده آقای دکتر روحانی را به مسند قدرت نشاند متوقع آن باشیم که بدون اقناع از ما تبعیت کند جامعه ما برای یک آرمانی بزرگ انقلاب کرد که عدالت یکی از شاخصه های آن بوده است و ستیز با مظالم جامعه طبقاتی و سرمایه داری انسان کش نیز از دیگر شاخص هایش.

جناب وزیر  
برای ریل گذاری اجرای قانون و تحقق قانونگرایی گفته اند که قانون باید چنان تنظیم و اجرا شود که رضایتمندی جامعه را در پی داشته باشد چطور توقع دارید که خصوصی سازی بدون بسترهای فکری و سیاسی و اجتماعی و فرهنگی به یک باره مورد تقدیس جامعه اسلامی قرار گیرد این تفکر اصلا و ابدا با تفکر توسعه پایدار نیز سنخیتی ندارد زیرا اصل اول آن رعایت و حفظ نظم اجتماعی است  فروش اموال دولت برای تامین یارانه و هزینه های جاری به ارث مانده از یک دولت بی انضباط دلیل بر توجیه آن نیست و نظم اجتماعی ما را برهم میزند  و بسان سیلی بنیان کن از اقتصاد تا  اخلاق و فرهنگ و تولید و سیاست ما را در می نوردد این نکته ای است که باید مورد توجه عمیق آن وزیر فرزانه و دیگر علمای نظر  و عمل قرار گیرد.

ثانیا جناب وزیر چرا بانکهای کشور که  با کمترین اصرار قانونی به بنگاهداری مشغول و منابع ملی را سه قفله کرده اند بنگاه های خود را نمی فروشند  و علی رغم دستورات اکید رییس جمهور محترم و جنابعالی در به همان پاشنه سابق میچرخد.

ثالثا مگر خصوصی سازی فقط فروش به یک فرد و شرکت و یا بخش خصولتی است؟ چرا به عرضه سهام این شرکتها از طریق بورس اقدام نمی کنیم این امر می تواند به جذب سرمایه های کوچک در اقتصاد مولد کشور بینجامد و مردم را عملا در اقتصاد مشارکت دهد

رابعا علیرغم اعتراض به اینکه دخالت ها در کار مدیریت کشور روز افزون شده است وقتی مردم در اعلام نارضایتی خود از نحوه اجرای قانون  عاجزند و احزاب و نهادهای مردم نهاد شکل نگرفته اند نماینده تنها کسی است که میتواند اعتراض حکومت شوندگان را به حکومت کنندگان منتقل نماید.

جناب وزیر
در پایان اگر در خاطر مبارک باشد اینجانب در جلسه هیات واگذاری ضمن اعتراض به فروش شرکت مغان درخواست کردم این شرکت را در دست دولت حفظ کنید من مچ دستم را به ضمانت می گذارم که بانوسازی و بروز رسانی شرکت اقساطی را که بخش خصوصی خواهد داد از درآمد شرکت برای خزانه دولت تامین کنیم چرا نباید این حرف من خریدار نداشته باشد من که دیوانه نیستم ولی بحران را می بینم در کاپیتالیستی ترین کشور دنیا یک درصد از ارضی در دست دولت است اسرائیلی ها سهام شرکتهای بذری دنیا را میخرند  هلندیها در اراصی یخی نروژ برای نگهداری بانک ژن خود زمین میخرند آب در کشور ما با بحران مواجه است تولید بذور زودرس و کم آب و مقاوم از اولویتهای اقتصاد مقاومتی است.

امنیت غدایی اولویت ملی ماست و  شرکت مغان الگوی نظام بهره برداری کشاورزی ماست و نیاز عصری ما برای آموزش حین خدمت و ضمن خدمت نیروهای بخش کشاورزی است لطفا آنرا از جدول خصوصی سازی خارج کنید و آن را برای توسعه بخش مظلوم کشاورزی کشور حفظ کنید

دوام توفیقات آن برادر گرانقدر را از خداوند سبحان مسئلت می نمایم

اروجعلی محمدی،
مدیرعامل سابق شرکت کشت وصنعت ودامپروری مغان
۹۶/۵/۸

 

http://www.khalkhalim.com/images/stories/tablighat3/yashilweb.gif

 

 

اضافه‌ كردن نظر

** لطفا در قسمت تصویر امنیتی فقط نتیجه عمل ریاضی را درج بفرمایید و از نوشتن کل عبارت ریاضی خودداری فرمائید **


کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

آمار سایت

فرم ورودlogo-samandehi

برای بهره گیری از قابلیتهای گرافیکی صفحه لطفا از مرورگرهای مناسب استفاده نمایید

خلخالیم را محبوب کنید